Wizyta Pani Prezydentowej w Przedszkolu "Strumienie"

Pani Prezydentowa Agata Kornhauser – Duda odwiedziła w ubiegłą niedzielę nasze przedszkole.

Pani Prezydentowa wzięła udział w warsztatach edukacyjnych pt. „Śladami zamkowych tajemnic”.  Pierwsza Dama z radością bawiła się z przedszkolakami i chętnie rozmawiała z rodzicami.

Pani Prezydentowa podarowała naszym dzieciom puzzle z mapą Polski, gry edukacyjne, dzięki którym poznają symbole narodowe oraz baśnie i legendy polskie.

Bardzo dziękujemy za prezenty,  wielokrotnie  wykorzystamy je podczas zajęć w przedszkolu.

Dzieci wręczyły Pierwszej Damie pamiątkowe zdjęcia.

Po warsztatach Pani Prezydentowa wzięła udział w przedstawieniu przygotowanym przez rodziców pt.: „Bajka o Królewnie i uśpionym sercu”.

Bardzo dziękujemy Pani Prezydentowej za wizytę w naszym przedszkolu. Na długo zostanie ona w naszej pamięci.

Dziękujemy nauczycielkom za przygotowanie edukacyjnych warsztatów, a rodzinom za udział w wydarzeniu.

Dziękujemy Zespołowi Teatru Biedronka za piękne przedstawienie.

Zachęcamy do przeczytania relacji z wizyty Pani Prezydentowej w przedszkolu „Strumienie”, która ukazała się na stronie: