Mundurki w roku szkolnym 2017-2018

Drodzy Rodzice,

W tym roku zmieniamy formułę zakupu oraz wzory mundurków we wszystkich placówkach Stowarzyszenia STERNIK. Od 14 sierpnia będzie można je zakupić w sklepie internetowym firmy MARK-MUNDURKI (https://mark-mundurki.pl/sklep-internetowy), hasło szkoły: STERNIK. Wzory mundurków będą dostępne na stronie internetowej sklepu po zalogowaniu oraz na stronie www.sternik.edu.pl.

Zakładamy okres przejściowy, około roku podczas którego stara, ale pełna kolekcja mundurku będzie akceptowana na równi z nowym. Dotyczy to również stroju do zajęć wychowania fizycznego.

Dla chętnych, którzy przed zakupem online chcą je przymierzyć i sprawdzić rozmiarówkę udostępniamy przymierzalnię, która będzie czynna w Szkole Strumienie w dniach 17-25 sierpnia w godzinach 8:30-10:00 oraz 15:30-18:30. Sklep internetowy będzie dostępny przez cały rok szkolny, natomiast nie będzie już możliwości robienia zakupów w szkolnym sklepiku tak, jak było to w latach ubiegłych.

Informacja o terminach realizacji zamówień, która obecnie pojawia się na stronie internetowej sklepu nie dotyczy zakupów dla Rodziców Stowarzyszenia STERNIK.

Wzory mundurków w placówkach Stowarzyszenia STERNIK 2017-2018