Mundurki w roku szkolnym 2017-2018

Drodzy Rodzice,

W tym roku zmieniamy formułę zakupu oraz wzory mundurków we wszystkich placówkach Stowarzyszenia STERNIK. Od 14 sierpnia można je zakupić w sklepie internetowym firmy MARK-MUNDURKI (https://mark-mundurki.pl/sklep-internetowy), hasło szkoły: STERNIK. Wzory mundurków są dostępne na stronie internetowej sklepu po zalogowaniu oraz na stronie www.sternik.edu.pl.

Zakładamy okres przejściowy, około roku podczas którego stara, ale pełna kolekcja mundurku będzie akceptowana na równi z nowym. Dotyczy to również stroju do zajęć wychowania fizycznego, który rodzice w tym roku szkolnym kupują we własnym zakresie, ale według określonej kolorystyki, szczegóły poniżej. Docelowo będziemy pracowali nad uzupełnieniem oferty firmy Mark o stroje do zajęć sportowych.

Dla chętnych, którzy przed zakupem online chcą je przymierzyć i sprawdzić rozmiarówkę udostępniamy przymierzalnię, która będzie czynna w Szkole Strumienie w dniach 17 sierpnia - 08 września w godzinach 8:30-10:00 oraz 15:30-18:30. Sklep internetowy będzie dostępny przez cały rok szkolny, natomiast nie będzie już możliwości robienia zakupów w szkolnym sklepiku tak, jak było to w latach ubiegłych.

Informacja o terminach realizacji zamówień, która obecnie pojawia się na stronie internetowej sklepu nie dotyczy zakupów dla Rodziców Stowarzyszenia STERNIK.

Wzory mundurków w placówkach Stowarzyszenia STERNIK 2017-2018

Galeria mundurków - nowa kolekcja 2017-2018

Standardy dotyczące stroju do zajęć wychowania fizycznego w szkole "STRUMIENIE" w roku szkolnym 2017/2018:

• biała koszulka zakrywająca biodra, gładka lub z mało widocznym logo
  • spodenki krótkie granatowe lub czarne
  • leginsy/ dresy granatowe lub czarne
  • bluza granatowa lub czarna z mało widocznym logo

W najbliższym roku uczennice mogą również korzystać z dotychczas obowiązującego stroju sportowego (błękitna koszulka, granatowe spodenki, granatowy dres „Sternik”, białe  skarpetki).

Wymagane obuwie sportowe (dwie pary obuwia sportowego):

• na halę – obuwie sportwe z podeszwą, która nie zostawia śladów (brudnych smug, tzw. „non marking”)
  • na dwór - obuwie sportwe z grubszą podeszwą i bieżnikiem. Buty typu”czeszki”, „szmaciane” tenisówki nie zapewniają bezpieczeństwa i komfortu podczas ćwiczeń.