Dzień Kobiet z Ojcami w Strumieniach

Dzień Kobiet z Ojcami

Szanowny Tato! Jeżeli masz w domu córki, to już na pewno wiesz, jak wiele uwagi trzeba im poświęcić, żeby pięknie rozkwitały. Nasza szkoła pomoże Ci spędzić z nimi miły wieczór. Jeszcze możesz zgłosić swoje uczestnictwo w wyjątkowym Dniu Kobiet, w czasie którego wspólnie upieczecie pizzę. Jedyne co  trzeba przynieść to: wałki do ciasta , składniki do pizzy i zimne napoje. Ciasto, kawę i herbatę przygotuje kuchnia szkolna. Po konkursie na najsmaczniejszą, najwytrawniejszą, najlepszą, najciekawszą… pizzę odbędzie się wspólna degustacja.

Prosimy o zgłaszanie swojego udziału do 6 marca na adres: sylwia.watrakiewicz@sternik.edu.pl. Informacja o obecności jest nam niezbędna do przygotowania odpowiedniej ilości ciasta.