Święto STRUMIENI już w sobotę!!!

Rodzinnie w Strumieniach

Już za tydzień, 3 czerwca odbędzie się nasze doroczne „Święto Strumieni”, święto przedszkola i szkoły, święto naszych rodzin!

Na to wydarzenie zapraszamy całe rodziny, warto przyjść z przyjaciółmi i sąsiadami. Początek festynu godzina 10.00.

Jak co roku nasza aula wypełni się wielobarwnymi tańcami i śpiewem. Na hali sportowej zobaczymy m. in galę akrobatyczną ( godz. 12:30) , mecz siatkówki, trening piłkarski przedszkolaków. Poza tym o godz. 11:00 odbędzie się aukcja batików wykonanych przez nasze uczennice, a o godz. 12:00 w głównym holu zapraszamy na dance flash mob. Uczennice, nauczycielki szkoły oraz przedszkola organizują wiele niespodzianek dla dużych i małych. Planujemy kąciki tematyczne dla najmłodszych i tych odrobinę starszych, kramy z rękodziełem, kawiarenkę, grill i wiele innych propozycji dobrych dla rodziny.

Tego dnia zapraszamy również wszystkie nasze absolwentki ! O godz. 11:30 odbędzie się krótkie spotkanie dla Was w kawiarence licealnej.

LINK:  Plan występów - Święto STRUMIENI

Każdą rodzinę prosimy o przyniesienie napojów i owoców na wspólny stół.

Zapraszamy na Flash mob w Strumieniach o godz. 12.00 !!!

Flash mob - naucz się kroków razem z nami !!!