„Ile trzeba wydać, żeby Twoje dziecko biegle opanowało angielski?” - Konferencja „Żagli”

Serdecznie zapraszamy na doroczną Konferencję „Żagli”, poświęconą tym razem nauce języka angielskiego.

Tytuł konferencji brzmi „Ile trzeba wydać, żeby Twoje dziecko biegle opanowało angielski?” i odbędzie się ona we wtorek, 25.04.2017 o godz. 19:00 w Bibliotece Narodowej w Warszawie (wejście A).

Oto plan konferencji:
1. Prezentacja raportu „Ile trzeba wydać, żeby Twoje dziecko biegle opanowało angielski?” - Agnieszka Porzezińska, TVP ABC
2. „Certyfikaty Cambridge jako narzędzie pomiaru postępów i motywowania uczniów” – Joanna Kołakowska, LANG LTC, Cambridge English Platinum Exam Centre
3. „Doświadczenia szkoły „Żagle” w stosowaniu zróżnicowanych metod motywowania i pracy z językiem angielskim” – Janusz Wardak, wicedyrektor Szkoły „Żagle”

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i konieczność przygotowania materiałów, do udziału w konferencji konieczna jest rejestracja na stronie tego wydarzenia - [KLIK]
Zapraszam serdecznie i zachęcamy do zapraszania przyjaciół i znajomych.