Ojcowie na Start już 23 września!

Szkoła „Żagle” Stowarzyszenia „Sternik” zaprasza do udziału w kolejnej jesiennej edycji rodzinnego wyścigu rowerowego „Ojcowie na start”. Odbędzie się on w sobotę 23 września w Międzylesiu na ternie dzielnicy Warszawa-Wawer. Trasa została wytyczona ścieżkami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Wydarzenie ma na celu promocję zdrowego trybu życia i wspólnego spędzania wolnego czasu ojców z dziećmi. Zachęcamy w ten sposób do aktywnego i świadomego rodzicielstwa. Po zakończeniu części sportowej przewidywana jest dekoracja zwycięzców na terenie Szkoły „Żagle” przy ul. Pożaryskiego 28.
Wyścig „Ojcowie na start” rozpocznie się o godz. 11:00 (mini wyścig godzina 10:30) i trwać będzie do godzin popołudniowych. Miejsce startu oraz mety usytuowane jest na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 138 w Międzylesiu.

ZAREJESTRUJ RODZINĘ NA WYŚCIG - [KLIK]

W tym roku zawody „Ojcowie na Start” zostaną uzupełnione o nową imprezę rodzinną, na którą zapraszamy wszystkich uczestników wyścigu, osoby towarzyszące, jak również te rodziny, które nie biorą udziału w rowerowej rywalizacji. Na terenie Szkoły „Żagle” przy ul. Pożaryskiego 28 odbędą się Rodzinne Igrzyska Orszakowe - RIO, które mają na celu zachęcić rodziny do kreatywnego spędzania czasu. Okazją do tego będą różnorodne zadania i gry, promujące indywidualne zdolności i odkrywające nowe talenty. Wyzwania te będą łamać schematy, czasem bawić do łez, a niekiedy wzruszać i poruszać. Konkurencje będą nawiązywać do trzech wartości: Prawdy, Dobra i Piękna. Każda rodzina otrzyma paszport RIO, w którym będzie gromadzić punkty za poszczególne zadania. Zjednoczeni w celu zdobycia odpowiedniej ilości punktów członkowie rodziny, mają szansę zbliżyć się do siebie, czuć się współodpowiedzialni za zadanie, potrzebni i zaangażowani.

RIO rozpocznie się o godzinie 12.00, rywalizację zakończymy około godziny 14.00, kiedy to zaprosimy wszystkich na rozdanie cennych nagród. Wstęp wolny, rejestracja na miejscu.

Tak ścigaliśmy się rok temu - [KLIK]
Wszelkie informacje organizacyjne znajdują się na stronie - [KLIK]