Promocja ojcostwa na rowerach

350 zawodników wzięło udział w pierwszym na Mazowszu wyścigu ojców i dzieci. „Ojcowie, synowie i córki, przejechali w szaleńczym rajdzie, przez Mazowiecki Park Krajobrazowy, prawie 8 km – pisze Agata Puścikowska na portalu www.warszawa.gosc.pl -  Zawodnicy przyjechali do warszawskiego Międzylesia z całej Warszawy i okolic. Po wyścigu - uczestnicy bawili się podczas festynu rodzinnego. Można było pograć w piłkę, smacznie zjeść, zmierzyć poziom cukru, a nawet pojeździć konno. Podczas festynu odbyła się też debata o ojcostwie i rodzinie z udziałem znanych, wielodzietnych ojców: Bogdana Rymanowskiego, Pawła Bochniarza i Adama Woronowicza. Wyścig  i festyn rodzinny zostały zorganizowane przez szkołę podstawową i gimnazjum "Żagle", prowadzone przez Stowarzyszenie Sternik. Wyścig jest otwartą kontynuacją corocznych, szkolnych wycieczek ojców i synów.”