Z wizytą u Pary Prezydenckiej

1 czerwca Teatr Biedronka wystawił sztukę „Legendy Warszawskie” w Pałacu Prezydenckim. To przedstawienie oraz poprowadzona przez aktorów gra terenowa stanowiły ważny element niespodzianki, przygotowanej przez Parę Prezydencką dla dzieci z całej Polski.

Przeżycie dla całego zespołu teatralnego było ogromne. Poniżej zamieszczamy relację Ani Krzyżowskiej:

"Dobra bajka na dzień dobry,dobra bajka na dobranoc..." taką piosenką rodzice z naszego przedszkola i szkoły rozpoczęli przedstawienie „Legendy Warszawskie” w Pałacu Prezydenckim. I choć każdy występ Teatru Biedronka jest wyjątkowy: to nie co dzień uczestniczy się w inscenizacji razem z Parą Prezydencką.

Dzień Dziecka już od samego rana spędziliśmy w garderobie na ostatnich przygotowaniach. Rzeczywiście, prześwietlane były wszystkie rekwizyty, łącznie ze snopkami siana, tekturową Kolumną Zygmunta i instrumentami kapeli. Zdradzę, że nikt nie zapomniał swojej roli, tylko misie wypuściły balony z helem, bo pawie pięknymi wachlarzami urwały im nitki. Możliwe więc, że pamiątka po Teatrze Biedronka została w Pałacu do dzisiaj:). Nam natomiast zostało wspomnienie wspaniałego czasu przygotowań, atmosfery, wspólnej spełnionej pracy i radości na twarzach dzieci.

Gratulujemy Teatrowi Biedronka wspaniałego występu w Pałacu Prezydenckim.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym zobaczymy kolejne przedstawienie na deskach „Strumieni”.

Fotorelację można obejrzeć tu: KLIK  oraz krótki reportaż filmowy KLIK