Linia czerwona

 
wszystkie linie                                      linia żółta linia niebieska linia zielona
 
 
LINIA CZERWONA
STACJA KRWIODASTWA- ŻAGLE Międzylesie – ŻAGLE Falenica – STRUMIENIE Józefów
RANO
  PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU LOKALIZACJA PRZYSTANKU
1 Wiatraczna 22 7:05 Przystanek autobusowy, ul. Grochowska
2 Plac Szembeka 02 7:07 Przystanek autobusowy
3 Trakt Lubelski 02  7:14 Przystanek (ul. Płowiecka)
4 PKP Anin 01 7:20 Przystanek autobusowy (ul. Patriotów)
5 ŻAGLE Międzylesie 7:25 Parking na terenie Instytutu, od ul. Żegańskiej
6 PKP Radość 07 7:32 Przystanek autobusowy (ul. Patriotów)
7  ŻAGLE Falenica 7:41 Parking za szkołą
8 STRUMIENIE Józefów 7:57 Parking przy Przedszkolu „Strumienie”
POWRÓT
  PRZYSTANEK GODZINA ODJAZDU LOKALIZACJA PRZYSTANKU
1 STRUMIENIE Józefów 15:25 Parking przy Przedszkolu „Strumienie”
2 ŻAGLE Falenica 15:39 Parking za szkołą
3 PKP Radość 08 15:47 Przystanek autobusowy (ul. Patriotów)
4 ŻAGLE Międzylesie 15:54 Parking na terenie Instytutu (od ul. Żegańskiej)
5 PKP Anin 02 16:03 Przystanek autobusowy
6 Trakt Lubelski  01 16:10 Przystanek (ul. Płowiecka)
7 Plac Szembeka 01 16:17 Przystanek autobusowy
8 Wiatraczna 01 16:19 Przystanek autobusowy (ul. Grochowska)
  O P I E K U N Alicja Trzeszkowska, tel. 507 721 424