Wsparcie rzeczowe lub finansowe organizacji BALU

WSPARCIE RZECZOWE LUB FINANSOWE ORGANIZACJI BALU

Ten Bal nie mógłby odbyć się w takim miejscu i formule, gdyby nie zaangażowanie Rodziców w poszukiwanie sponsorów, nagród i fantów do loterii.

Zapraszamy wszystkich państwa do wspierania naszej inicjatywy.

Forma wsparcia zależy od Państwa, jesteśmy otwarci na współpracę i skontaktowanie nas z zaprzyjaźnionymi osobami i instytucjami, które zechciałyby nam pomóc. ​

 

Poniżej kilka z możliwych form wspierania naszej inicjatywy:

Pakiety sponsorskie –​ szczegółowa oferta pakietów sponsorskich przesyłana będzie zainteresowanym

Przedmioty na aukcję dobroczynną o wartości jednostkowej ponad 1 000,00 zł – koszulki z podpisami sportowców, obrazy, ikony, w zeszłym roku pojawił się również zegarek itp.,

Przedmioty lub vouchery na finał loterii fantowej o wartości jednostkowej od 100,00 zł do ok 1 000,00 zł –​ wszelkiego rodzaju vouchery do SPA, do restauracji, na zakup ubrań lub sprzętów, być może przedmioty o wskazanej powyżej wartości.

Fanty do loterii –​ nowe rzeczy o wartości od kilku do kilkudziesięciu złotych, wedle uznania; gadżety marketingowe firmowe w tym np.: słodycze, długopisy, kubki, breloki, książki, vouchery, galanteria żeńska i męska, czy po prostu inne drobiazgi – cokolwiek Państwo uznają za stosowne. Przygotowujemy ponad 500 paczek z fantami. Będziemy wdzięczni za każdy dostarczony fant, który dzięki Państwa inicjatywie dotrze do nas.