Nasze placówki są dostępne nie tylko dla dzieci z Józefowa. Dzięki szkolnym liniom autobusowym mogą do nich uczęszczać uczniowie z Warszawy, a także Piaseczna i okolic.

Codziennie z transportu szkolnego korzysta blisko 200 uczniów.

Dbamy o komfort jazdy dzieci, korzystając z nowoczesnych autobusów. Autobusy wyposażone są w pasy bezpieczeństwa. Nad bezpieczeństwem dzieci w trakcie jazdy czuwa Pani opiekunka. Z dojazdów korzystają dzieci już w wieku przedszkolnym.

Rodziców zainteresowanych korzystaniem przez dziecko/dzieci z przejazdów szkolnymi liniami autobusowymi w roku szkolny 2021/2022 – zapraszamy do składania oświadczeń transportowych.

Oświadczenie można złożyć korzystając z jednej z następujących metod:

  • wypełniając formularz transportowy Online (poniżej)
  • przesyłając wypełniony formularz (do pobrania na dole strony) na adres: transport@sternik.edu.pl
  • składając wypełniony formularz (do pobrania na dole strony) w sekretariacie placówek

Kontakt
Anna Brodzik
tel. +48 506 032 046

PLAC NARUTOWICZA-MIĘDZYLESIE-JÓZEFÓW

RANO

 

Przystanek

Godzina odjazdu

Lokalizacja przystanku

1

Plac Narutowicza 02

06:55

Przystanek przy kościele parafialnym św. Jakuba

2

Politechnika 01

7:01

Przystanek autobusowy (ul. Armii Ludowej)

3

Os Jantar 02

7:07

Przystanek autobusowy (ul. Meissnera)

4

Kwatery Głównej 02

7:14

Przystanek przy ulucy Grochowskiej

5

PKP Wawer 01

7:21

Przystanek przy ul. Widocznej

6

PKP Anin 01

7:25

Przystanek przy ul. Widocznej

7

ŻAGLE Międzylesie

7:31

Parking na terenie Instytutu Elektrotechniki
(od ul. Żegańskiej)

8

PKP Radość 07

7:36

Przystanek na ul. Patriotów

8

Szkoła Falenica

7:45

Przystanek autobusowy Szachowa

10

STRUMIENIE  Józefów

8:03

Parking przy Przedszkolu „Strumienie”

 

POWRÓT

 

Przystanek

Godzina odjazdu

Lokalizacja przystanku

1

STRUMIENIE Józefów

15:20

Parking przy Przedszkolu „Strumienie”

2

Szkoła Falenica

15:32

Parking za szkołą „Żagle” na ul . Lokalnej 51

3

PKP Radość 08

15:39

Przystanek przy ul. Patriotów

3

ŻAGLE Międzylesie

15:46

Parking na terenie Instytutu Elektrotechniki
 (od ul. Żegańskiej)

4

PKP Anin 02

15:52

Przystanek ul. Widocznej

5

PKP Wawer 02

15:57

Przystanek przy ul. Widocznej

6

Świecka 01

15:59

Przystanek przy ul. Płowieckiej

7

Kwatery Głównej 01

16:02

Przystanek przy ul. Grochowskiej

8

Os. Jantar 01

16:17

Przystanek autobusowy (ul. Meissnera)

9

Politechnika 02

16:29

Przystanek autobusowy (ul. Armii Ludowej)

10

Plac Narutowicza 15

16:40

Zatoka autobusowa (ul. Akademicka)

PIASECZNO – ŻAGLE Międzylesie – ŻAGLE Falenica – STRUMIENIE

RANO

 

Przystanek

Godzina odjazdu

Lokalizacja przystanku

1

Przedszkole nr 9 w Piasecznie

6:40

Parking przedszkola przy ul. Markowskiego

2

Piaseczno Książąt Mazowieckich 02

6:41

Przystanek autobusowy przy skrzyżowaniu z ul. Zieloną

2

Południowa 01

6:49

Przystanek autobusowy (ul. Bielawska)

3

Klarysew 02

6:52

Przystanek autobusowy (ul. Warszawska)

4

Osiedle Patio

6:58

Przystanek autobusowy (ul. Ł. Drewny)

5

Wilanów 08

7:08

Przystanek autobusowy przy ul. Przyczółkowej
(przy Poczcie)

6

Al. Witosa 04

7:17

Przystanek autobusowy (Al. Becka)

7

ŻAGLE Międzylesie

7:31

Parking na terenie Instytutu Elektrotechniki

(od ul. Żegańskiej)

9

Żagle Falenica

7:43

Parking za szkołą „Żagle” na ul . Lokalnej 51

10

STRUMIENIE Józefów

8:00

Parking przy Przedszkolu „Strumienie”

POWRÓT

 

Przystanek

Godzina odjazdu

Lokalizacja przystanku

1

STRUMIENIE Józefów

15:20

Parking przy Przedszkolu „Strumienie”

2

ŻAGLE Falenica

15:32

Parking za szkołą „Żagle” na ul . Lokalnej 51

4

ŻAGLE Międzylesie

15:44

Parking na terenie Instytutu Elektrotechniki( od ulicy Żegańskiej)

5

Gołkowska 01

16:09

Przystanek autobusowy (ul. Powsińska)

6

Wilanów 01

16:15

Przystanek autobusowy (ul. Przyczółkowa)

7

Osiedle Patio

16:21

Przystanek autobusowy (ul. Ł. Drewny)

8

Klarysew 03

16:28

Przystanek autobusowy (ul. Mirkowska)

9

Południowa 02

16:32

Przystanek autobusowy (ul. Bielawska)

10

Ks. Mazowieckich 01 – Piaseczno

16:43

Przystanek autobusowy przy skrzyżowaniu z

z ul. Ks. Mazowieckich





    TakNie




    TakNie




    TakNie


    TakNie

    Osoby upoważnione do odbioru dziecka:

    Opiekun 1

    Opiekun 2

    Opiekun 3

    Wyjaśnienia terminów użytych w  formularzu:

    • Linia międzyszkolna: to określenie oznacza  linie niebieską i zieloną na odcinku Żagle Międzylesie – Żagle Falenica – Strumienie Józefów.
    • Zgodna na samodzielny przebywanie na przystanku: Po wyrażeniu przez rodzica tej zgody, w przypadku braku osoby upoważnionej do odbioru dziecka, dziecko może pozostać na przystanku bez opieki osoby dorosłej. Opiekun autobusowy z odjeżdżającego autobusu szkolnego kontaktuje się z rodzicem w celu poinformowania go o pozostawieniu dziecka na przystanku.
    • Zgodna na samodzielny powrót dziecka do domu: Po wyrażeniu przez rodzica tej zgody dziecko może samowolnie oddalić się po wyjściu z autobusu szkolnego.