Nasze placówki są dostępne nie tylko dla dzieci z Józefowa. Dzięki szkolnym liniom autobusowym mogą do nich uczęszczać uczniowie z Warszawy, a także Piaseczna i okolic.

Codziennie z transportu szkolnego korzysta blisko 200 uczniów.

Dbamy o komfort jazdy dzieci, korzystając z nowoczesnych autobusów. Autobusy wyposażone są w pasy bezpieczeństwa. Nad bezpieczeństwem dzieci w trakcie jazdy czuwa Pani opiekunka. Z dojazdów korzystają dzieci już w wieku przedszkolnym.

Rodziców zainteresowanych korzystaniem przez dziecko/dzieci z przejazdów szkolnymi liniami autobusowymi w roku szkolny 2021/2022 – zapraszamy do składania oświadczeń transportowych.

Oświadczenie można złożyć korzystając z jednej z następujących metod:

  • wypełniając formularz transportowy Online (poniżej)
  • przesyłając wypełniony formularz (do pobrania na dole strony) na adres: transport@sternik.edu.pl
  • składając wypełniony formularz (do pobrania na dole strony) w sekretariacie placówek

Kontakt
Anna Brodzik
tel. +48 506 032 046





    TakNie




    TakNie




    TakNie


    TakNie

    Osoby upoważnione do odbioru dziecka:

    Opiekun 1

    Opiekun 2

    Opiekun 3

    PLAC NARUTOWICZA-MIĘDZYLESIE-JÓZEFÓW

    RANO

     

    Przystanek

    Godzina odjazdu

    Lokalizacja przystanku

    1

    Plac Narutowicza 02

    06:55

    Przystanek przy kościele parafialnym św. Jakuba

    2

    Politechnika 01

    7:01

    Przystanek autobusowy (ul. Armii Ludowej)

    3

    Os Jantar 02

    7:07

    Przystanek autobusowy (ul. Meissnera)

    4

    Kwatery Głównej 02

    7:14

    Przystanek przy ulucy Grochowskiej

    5

    PKP Wawer 01

    7:21

    Przystanek przy ul. Widocznej

    6

    PKP Anin 01

    7:25

    Przystanek przy ul. Widocznej

    7

    ŻAGLE Międzylesie

    7:31

    Parking na terenie Instytutu Elektrotechniki
    (od ul. Żegańskiej)

    8

    PKP Radość 07

    7:36

    Przystanek na ul. Patriotów

    8

    Szkoła Falenica

    7:45

    Przystanek autobusowy Szachowa

    10

    STRUMIENIE  Józefów

    8:03

    Parking przy Przedszkolu „Strumienie”

     

    POWRÓT

     

    Przystanek

    Godzina odjazdu

    Lokalizacja przystanku

    1

    STRUMIENIE Józefów

    15:20

    Parking przy Przedszkolu „Strumienie”

    2

    Szkoła Falenica

    15:32

    Parking za szkołą „Żagle” na ul . Lokalnej 51

    3

    PKP Radość 08

    15:39

    Przystanek przy ul. Patriotów

    3

    ŻAGLE Międzylesie

    15:46

    Parking na terenie Instytutu Elektrotechniki
     (od ul. Żegańskiej)

    4

    PKP Anin 02

    15:52

    Przystanek ul. Widocznej

    5

    PKP Wawer 02

    15:57

    Przystanek przy ul. Widocznej

    6

    Świecka 01

    15:59

    Przystanek przy ul. Płowieckiej

    7

    Kwatery Głównej 01

    16:02

    Przystanek przy ul. Grochowskiej

    8

    Os. Jantar 01

    16:17

    Przystanek autobusowy (ul. Meissnera)

    9

    Politechnika 02

    16:29

    Przystanek autobusowy (ul. Armii Ludowej)

    10

    Plac Narutowicza 15

    16:40

    Zatoka autobusowa (ul. Akademicka)

    PIASECZNO – ŻAGLE Międzylesie – ŻAGLE Falenica – STRUMIENIE

    RANO

     

    Przystanek

    Godzina odjazdu

    Lokalizacja przystanku

    1

    Przedszkole nr 9 w Piasecznie

    6:40

    Parking przedszkola przy ul. Markowskiego

    2

    Piaseczno Książąt Mazowieckich 02

    6:41

    Przystanek autobusowy przy skrzyżowaniu z ul. Zieloną

    2

    Południowa 01

    6:49

    Przystanek autobusowy (ul. Bielawska)

    3

    Klarysew 02

    6:52

    Przystanek autobusowy (ul. Warszawska)

    4

    Osiedle Patio

    6:58

    Przystanek autobusowy (ul. Ł. Drewny)

    5

    Wilanów 08

    7:08

    Przystanek autobusowy przy ul. Przyczółkowej
    (przy Poczcie)

    6

    Al. Witosa 04

    7:17

    Przystanek autobusowy (Al. Becka)

    7

    ŻAGLE Międzylesie

    7:31

    Parking na terenie Instytutu Elektrotechniki

    (od ul. Żegańskiej)

    9

    Żagle Falenica

    7:43

    Parking za szkołą „Żagle” na ul . Lokalnej 51

    10

    STRUMIENIE Józefów

    8:00

    Parking przy Przedszkolu „Strumienie”

    POWRÓT

     

    Przystanek

    Godzina odjazdu

    Lokalizacja przystanku

    1

    STRUMIENIE Józefów

    15:20

    Parking przy Przedszkolu „Strumienie”

    2

    ŻAGLE Falenica

    15:32

    Parking za szkołą „Żagle” na ul . Lokalnej 51

    4

    ŻAGLE Międzylesie

    15:44

    Parking na terenie Instytutu Elektrotechniki( od ulicy Żegańskiej)

    5

    Gołkowska 01

    16:09

    Przystanek autobusowy (ul. Powsińska)

    6

    Wilanów 01

    16:15

    Przystanek autobusowy (ul. Przyczółkowa)

    7

    Osiedle Patio

    16:21

    Przystanek autobusowy (ul. Ł. Drewny)

    8

    Klarysew 03

    16:28

    Przystanek autobusowy (ul. Mirkowska)

    9

    Południowa 02

    16:32

    Przystanek autobusowy (ul. Bielawska)

    10

    Ks. Mazowieckich 01 – Piaseczno

    16:43

    Przystanek autobusowy przy skrzyżowaniu z

    z ul. Ks. Mazowieckich

    Wyjaśnienia terminów użytych w  formularzu:

    • Linia międzyszkolna: to określenie oznacza  linie niebieską i zieloną na odcinku Żagle Międzylesie – Żagle Falenica – Strumienie Józefów.
    • Zgodna na samodzielny przebywanie na przystanku: Po wyrażeniu przez rodzica tej zgody, w przypadku braku osoby upoważnionej do odbioru dziecka, dziecko może pozostać na przystanku bez opieki osoby dorosłej. Opiekun autobusowy z odjeżdżającego autobusu szkolnego kontaktuje się z rodzicem w celu poinformowania go o pozostawieniu dziecka na przystanku.
    • Zgodna na samodzielny powrót dziecka do domu: Po wyrażeniu przez rodzica tej zgody dziecko może samowolnie oddalić się po wyjściu z autobusu szkolnego.