Nasze plac贸wki s膮 dost臋pne nie tylko dla dzieci z J贸zefowa. Dzi臋ki szkolnym liniom autobusowym mog膮 do nich ucz臋szcza膰 uczniowie z Warszawy, a tak偶e Piaseczna i okolic.

Codziennie z transportu szkolnego korzysta blisko 200 uczni贸w.

Dbamy o komfort jazdy dzieci, korzystaj膮c z nowoczesnych autobus贸w. Autobusy wyposa偶one s膮 w pasy bezpiecze艅stwa. Nad bezpiecze艅stwem dzieci w trakcie jazdy czuwa Pani opiekunka. Z dojazd贸w korzystaj膮 dzieci ju偶 w wieku przedszkolnym.

Rodzic贸w zainteresowanych korzystaniem przez dziecko/dzieci z przejazd贸w szkolnymi liniami autobusowymi w roku szkolny 2021/2022 鈥 zapraszamy do sk艂adania o艣wiadcze艅 transportowych.

O艣wiadczenie mo偶na z艂o偶y膰 korzystaj膮c z jednej z nast臋puj膮cych metod:

  • wype艂niaj膮c formularz transportowy Online (poni偶ej)
  • przesy艂aj膮c wype艂niony formularz (do pobrania na dole strony) na adres: transport@sternik.edu.pl
  • sk艂adaj膮c wype艂niony formularz (do pobrania na dole strony) w sekretariacie plac贸wek

Kontakt
Anna Brodzik
tel. +48 506 032 046





    TakNie




    TakNie




    TakNie


    TakNie

    Osoby upowa偶nione do odbioru dziecka:

    Opiekun 1

    Opiekun 2

    Opiekun 3

    PLAC NARUTOWICZA-MI臉DZYLESIE-J脫ZEF脫W

    RANO

      Przystanek Godzina odjazdu Lokalizacja przystanku
    1 Plac Narutowicza 02 06:53 Przystanek przy ko艣ciele parafialnym 艣w. Jakuba
    2 Politechnika 01 6:57 Przystanek autobusowy (ul. Armii Ludowej)
    3 Os Jantar 02 7:06 Przystanek autobusowy (ul. Meissnera)
    4 Kwatery G艂贸wnej 02 7:16 Przystanek przy ulucy Grochowskiej
    5 PKP Wawer 01 7:21 Przystanek przy ul. Widocznej
    6 PKP Anin 01 7:23 Przystanek przy ul. Widocznej
    7 呕AGLE Mi臋dzylesie 7:30 Parking na terenie Instytutu Elektrotechniki
    (od ul. 呕ega艅skiej)
    8 Szko艂a Falenica 7:43 Przystanek autobusowy Szachowa
    10 STRUMIENIE  J贸zef贸w 8:00 Parking przy Przedszkolu 鈥濻trumienie鈥

     

    POWR脫T

      Przystanek Godzina odjazdu Lokalizacja przystanku
    1 STRUMIENIE J贸zef贸w 15:20 Parking przy Przedszkolu 鈥濻trumienie鈥
    2 Szko艂a Falenica 15:32 Parking za szko艂膮 鈥炁籥gle鈥 na ul . Lokalnej 51
    3 呕AGLE Mi臋dzylesie 15:50 Parking na terenie Instytutu Elektrotechniki
    (od ul. 呕ega艅skiej)
    4 PKP Anin 02 15:56 Przystanek ul. Widocznej
    5 PKP Wawer 02 16:00 Przystanek przy ul. Widocznej
    6 艢wiecka 01 16:06 Przystanek przy ul. P艂owieckiej
    7 Kwatery G艂贸wnej 01 16:09 Przystanek przy ul. Grochowskiej
    8 Os. Jantar 01 16:22 Przystanek autobusowy (ul. Meissnera)
    9 Politechnika 02 16:33 Przystanek autobusowy (ul. Armii Ludowej)
    10 Plac Narutowicza 15 16:40 Zatoka autobusowa (ul. Akademicka)

    PIASECZNO 鈥 呕AGLE Mi臋dzylesie 鈥 呕AGLE Falenica 鈥 STRUMIENIE

    RANO

      Przystanek Godzina odjazdu Lokalizacja przystanku
    1 Piaseczno Ksi膮偶膮t Mazowieckich 02 6:48 Przystanek autobusowy przy skrzy偶owaniu z ul.
    Zielon膮
    2 Po艂udniowa 01 6:56 Przystanek autobusowy (ul. Bielawska)
    3 Klarysew 02 7:00 Przystanek autobusowy (ul. Warszawska)
    4 Osiedle Patio 7:05 Przystanek autobusowy (ul. 艁. Drewny)
    5 Powsinek 03 7:09 Przystanek autobusowy
    6 呕AGLE Mi臋dzylesie 7:30

    Parking na terenie Instytutu Elektrotechniki

    (od ul. 呕ega艅skiej)

    7 PKP Rado艣膰 07 7:38 Przystanek przy ul. Patriot贸w
    8 呕agle Falenica 7:48 Parking za szko艂膮 鈥炁籥gle鈥 na ul . Lokalnej 51
    9 STRUMIENIE J贸zef贸w 8:05 Parking przy Przedszkolu 鈥濻trumienie鈥

    POWR脫T

      Przystanek Godzina odjazdu Lokalizacja przystanku
    1 STRUMIENIE J贸zef贸w 15:20 Parking przy Przedszkolu 鈥濻trumienie鈥
    2 呕AGLE Falenica 15:32 Parking za szko艂膮 鈥炁籥gle鈥 na ul . Lokalnej 51
    3 PKP Rado艣膰 08 15:39 Przystanek przy ul. Patriot贸w
    4 呕AGLE Mi臋dzylesie 15:53 Parking na terenie Instytutu Elektrotechniki( od ulicy 呕ega艅skiej)
    5 Powsinek 01 16:14 Przystanek autobusowy (ul. Powsi艅ska)
    6 Osiedle Patio 16:17 Przystanek autobusowy (ul. 艁. Drewny)
    7 Klarysew 03 16:24 Przystanek autobusowy (ul. Mirkowska)
    8 Po艂udniowa 02 16:28 Przystanek autobusowy (ul. Bielawska)
    9 Ks. Mazowieckich 01 鈥 Piaseczno 16:38

    Przystanek autobusowy przy skrzy偶owaniu z

    z ul. Ks. Mazowieckich

    Wyja艣nienia termin贸w u偶ytych w  formularzu:

    • Linia mi臋dzyszkolna: to okre艣lenie oznacza  linie niebiesk膮 i zielon膮 na odcinku 呕agle Mi臋dzylesie 鈥 呕agle Falenica 鈥 Strumienie J贸zef贸w.
    • Zgodna na samodzielny przebywanie na przystanku: Po wyra偶eniu przez rodzica tej zgody, w przypadku braku osoby upowa偶nionej do odbioru dziecka, dziecko mo偶e pozosta膰 na przystanku bez opieki osoby doros艂ej. Opiekun autobusowy z odje偶d偶aj膮cego autobusu szkolnego kontaktuje si臋 z rodzicem w celu poinformowania go o pozostawieniu dziecka na przystanku.
    • Zgodna na samodzielny powr贸t dziecka do domu: Po wyra偶eniu przez rodzica tej zgody dziecko mo偶e samowolnie oddali膰 si臋 po wyj艣ciu z autobusu szkolnego.