NeoHackathon – TECHGENERATION

NA CZYM POLEGA HACKATHON

Zadaniem będzie przygotowanie projektu w oparciu o platformę Arduino, odpowiadającego na temat tegorocznej edycji: „ZŁODZIEJE CZASU”, a następnie zaprezentowanie jury w ciągu 10 min przygotowanego projektu.

Kiedy?

9 grudnia 2023

Gdzie?

2-4 osób

Co należy przygotować?

projekt na udostępnionej przez organizatorów platformie ARDUINO

prezentację/opis w jaki sposób można wykorzystać projekt

Kto może wziąć udział?

Uczniowie klas 8 SP oraz szkół średnich

Studenci studiów I i II stopnia

Projekt ARDUINO będzie pełnił funkcję pomocniczą w wizualizacji proponowanego przez zespół pomysłu. Jury oceni 10 min prezentację pod kątem najciekawszego pomysłu: innowacyjność, zgodność z tematem, poziom techniczny, jakość, prezentacja pomysłu.

Ocena projektów odbędzie się w dwóch kategoriach uczestników:

a. Kategoria I – uczniowie klas 8 SP oraz szkół średnich

b. Kategoria II – studenci studiów I i II stopnia

W ramach obrad komisji oceniającej wyłaniani są laureaci konkursu zdobywający odpowiednio pierwsze, drugie, trzecie miejsce w danej kategorii uczestników. Miejsca te otrzymają nagrody.

Tagi:

gru 09 2023