Kierunek moja przyszłość

Serdecznie zapraszamy uczennice klas 8 na wyjątkowy cykl spotkań KIERUNEK – MOJA PRZYSZŁOŚĆ.

To niezwykła okazja, żeby zastanowić się nad swoją ścieżką rozwoju, przeanalizować swoje mocne i słabe strony, zastanowić się nad swoimi talentami.

Dziewczyny będą miały okazję poznać osoby, które dzielą się swoim doświadczeniem oraz pasją związaną z ich codzienną pracą. A także spotkać absolwentki LO Strumienie, które opowiedzą o swojej drodze edukacyjnej i zawodowej.

👉 ZAPISZ SIĘ NA KURS

Cykl spotkań poprowadzą:

👉 29 lutego g. 17:30 – Izabela Herman- Poznaj swoje mocne strony z Kompasem Kariery

Mama 5 córek. Z wykształcenia doradca zawodowy, job-coach, coach, mentor, trener. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy jako trener testów kompetencji zawodowych wraz z opracowywaniem indywidualnego planu działania. Jest twórcą warsztatów odkrywania talentów. Wspiera ludzi w dokonywaniu świadomych wyborów, projektując ścieżkę kariery oraz ścieżkę edukacji w zależności od potrzeb – w Polsce i na świecie. Pracuje z młodzieżą i osobami dorosłymi. Wspiera ludzi w ich świadomym rozwoju opartym na indywidualnych zasobach.

👉 7 marca g. 17:30 – dr Ewa Migacz – O poszukiwanie swojej ścieżki rozwoju

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Szkoły Głównej Handlowej, specjalista otorynolaryngolog, doktor nauk medycznych. Obecnie wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, opiekun Studenckiego Koła Naukowego. Doświadczenie zawodowe zdobywała na stażach w USA (Cleveland Clinic, Harvard Medical School, University of Maryland) w obszarze chirurgii rekonstrukcyjnej i chirurgii nerwu twarzowego, które wykorzystuje w pracy w Szpitalu Czerniakowskim. Mama dwójki dzieci.

👉 14 marca g. 17:30 – Lidia Luba – Odwaga, pasja, działanie… Co pomaga podejmować trafne decyzje?

Prawie 30 lat pracy w kilku bankach oraz firmie ubezpieczeniowej w Polsce i za granicą, będąc odpowiedzialna za relacje z klientami, obszar finansów i ryzyka. Kilkunastokrotnie zmieniała zawód, od trenera tenisa ziemnego, poprzez informatyka, audytora, a ostatecznie podejmując od 18 lat różne role przywódcze, mając wpływ na zmiany w organizacjach, poprzez pracę w zarządach.  Razem z Fundacją „Las na Zawsze” sadzi i ochrania lasy, wierząc, że wyzwania i możliwości jakie przed nami stoją, wymagają bliskiej współpracy organizacji pozarządowych, biznesu i rządu. W życiu prywatnym, od ponad 30 lat żona, stale wspierana w swoich pomysłach i działaniach przez męża oraz mama studentki. 

Data

mar 14 2024
Zakończone!

Czas

17:30 - 19:00

Więcej informacji

Zapisz się

Lokalizacja

Józefów, Szkoła STRUMIENIE
Kategoria

Możliwość komentowania została wyłączona.

Podstawą kształcenia i wychowania w placówkach Stowarzyszenia STERNIK jest edukacja spersonalizowana. Takie podejście zakłada, że każdy uczeń jest wyjątkową i niepowtarzalną osobą. Edukacja spersonalizowana pomaga uczniom osiągnąć pełny rozwój ich możliwości i zdolności oraz dojrzałość i wiedzę konieczną do podejmowania wolnych i odpowiedzialnych decyzji. Rozwój ucznia obejmuje zarówno przyswajanie wiedzy, jak i doskonalenie umiejętności i kształtowanie cnót, czyli dobrych dyspozycji charakteru.

Dla dziewcząt i chłopców

Dla dziewcząt

Dla chłopców

Nasi partnerzy 2023/24

Stowarzyszenie Wspierania
Edukacji i Rodziny STERNIK

ul. Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa

© Stowarzyszenie Sternik 2024
Wdrożenie: solmedia.pl