Piłkarski Turniej Małego Bohatera

To wydarzenie sportowe, edukacyjne oraz patriotyczne skierowane do sześciolatków. Turniej Małego Bohatera to zawody rozgrywane w formule bezpunktowej. W turnieju bierze udział 10 drużyn, które reprezentują różne kluby.
Motywem przewodnim turnieju są Zawiszacy, czyli najmłodsi harcerze czasów okupacji niemieckiej. Chłopcy poznają czym jest harcerstwo i jak wygląda życie szlachetnego harcerza.
Na koniec turnieju każdy otrzymuje taką samą nagrodę, ponieważ każdy z uczestników jest Małym Bohaterem, który ma wszystko, aby w przyszłości stać się szlachetną osobą.

Zawodnicy z roczników 2016 i młodsi.

Lokalizacja wydarzenia – Szkoła ŻAGLE ul. Lokalna 51 Warszawa

Trener opiekujący się turniejem:
Michał Bruździak
E-mail: michal.bruzdziak@ukszagle.pl