RODZINNA SOBOTA

Serdecznie zapraszamy całe rodziny na Rodzinną Sobotę! Czeka nas wiele atrakcji dla dużych i małych.

KIEDY?

⇒ 2 GRUDNIA godz. 10-12:30

GDZIE?

⇒ Szkoła STRUMIENIE. ul. 3 Maja 129, Józefów

BILETY

⇒ wstęp bezpłatny – obowiązują zapisy ⇒ ZAPISZ SIĘ NA RODZINNĄ SOBOTĘ

W PROGRAMIE:

10:00 – SPEKTAKL TEATRALNY „ŚWIĄTECZNE LISTY”

Co robią dzieci, gdy widzą śnieg, słyszą śpiew kolędników, a ze strychów i różnych domowych zakamarków wyłaniają się świąteczne ozdoby? Wyjmują kartki i piszą listy do Mikołaja. Bohaterki naszego najnowszego spektaklu to właśnie zrobią. Ich marzenia nie spełnią się od razu, ale Mikołaj, jak to Święty, nawet swoją pomyłkę przekuje na cenną naukę. Jaka ona będzie? Nie możemy zdradzić, ale na pewno będzie NIEZAPOMNIANA!

Spektakl przygotowany przez koło teatralne uczennic z klas 4-6 pod kierunkiem pani Marty Kanownik i pani Elżbiety Wiśniewskiej.

ok. 10:45CHARYTATYWNY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Nie zabraknie na nim słodkości, kawy i herbaty, ale będzie można też nabyć niezwykłe ozdoby świąteczne ręcznie wykonane. Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na akcję „Otwarte serce”

ok. 10:45 – WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

Warsztaty plastyczne, artystyczne, sensoryczne oraz LEGO® poprowadzą nauczyciele z Przedszkola STRUMINIE oraz ze Szkół STRUMIENIE i ŻAGLE

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

gru 02 2023

Czas

10:00 - 12:30

Więcej informacji

Zapisz się

Lokalizacja

Józefów, Szkoła STRUMIENIE
Kategoria
Zapisz się

Możliwość komentowania została wyłączona.

Podstawą kształcenia i wychowania w placówkach Stowarzyszenia STERNIK jest edukacja spersonalizowana. Takie podejście zakłada, że każdy uczeń jest wyjątkową i niepowtarzalną osobą. Edukacja spersonalizowana pomaga uczniom osiągnąć pełny rozwój ich możliwości i zdolności oraz dojrzałość i wiedzę konieczną do podejmowania wolnych i odpowiedzialnych decyzji. Rozwój ucznia obejmuje zarówno przyswajanie wiedzy, jak i doskonalenie umiejętności i kształtowanie cnót, czyli dobrych dyspozycji charakteru.

Dla dziewcząt i chłopców

Dla dziewcząt

Dla chłopców

Nasi partnerzy 2023/24

Stowarzyszenie Wspierania
Edukacji i Rodziny STERNIK

ul. Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa

© Stowarzyszenie Sternik 2023
Wdrożenie: solmedia.pl