Strefa Mam

Serdecznie zapraszamy na spotkanie: „TalenTY. Odkryj, rozwiń, zbierz owoce czyli jak odkrywać talenty w sobie i w dzieciach?”, które odbędzie się 12 października (zmiana  terminu z 13.10) o godz. 19:30 w Szkole STRUMIENIE.

Odkryj talenty własne i bliskich Ci osób, aby dzięki temu budować silną, pełną miłości rodzinę, która wypuści w świat pokolenie przekonane o swojej wartości i świadome swoich mocnych stron.

Izabela Antosiewicz – wykrywacz i rozwijacz talentów, trenerka Family Lab, propagatorka rodzicielstwa opartego na Mocnych Stronach, autorka książek dla rodziców: „Nakarm, naucz i puść wolno. Jak wychować dzieci na szczęśliwych dorosłych” , „TalenTY. Odkryj, rozwiń, zbierz owoce”. Twórca społeczności przytulam.pl.

Podczas spotkania można będzie kupić książkę z autografem autorki. Koszt: 50 zł. Płatność gotówką.
Serdecznie zapraszamy!

Data

paź 12 2023
Zakończone!

Czas

19:30 - 21:00
Kategoria

Możliwość komentowania została wyłączona.

Podstawą kształcenia i wychowania w placówkach Stowarzyszenia STERNIK jest edukacja spersonalizowana. Takie podejście zakłada, że każdy uczeń jest wyjątkową i niepowtarzalną osobą. Edukacja spersonalizowana pomaga uczniom osiągnąć pełny rozwój ich możliwości i zdolności oraz dojrzałość i wiedzę konieczną do podejmowania wolnych i odpowiedzialnych decyzji. Rozwój ucznia obejmuje zarówno przyswajanie wiedzy, jak i doskonalenie umiejętności i kształtowanie cnót, czyli dobrych dyspozycji charakteru.

Dla dziewcząt i chłopców

Dla dziewcząt

Dla chłopców

Nasi partnerzy 2023/24

Stowarzyszenie Wspierania
Edukacji i Rodziny STERNIK

ul. Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa

© Stowarzyszenie Sternik 2024
Wdrożenie: solmedia.pl