Wieczór baletowy dla Mam

OGRÓD BALETOWY „NA DESKACH STRUMIENI”
Zapraszamy na spektakl baletowy „Don Kichot” w reżyserii Julity Łubińskiej-Zielińskiej. Kostiumy i scenografię przygotowuje Hanna Popławska. Na scenie wystąpią uczennice Szkoły Podstawowej STRUMIENIE. Jest to przedstawienie w dwóch aktach, w przerwie którego zapraszamy na poczęstunek.

Ten wesoły i zabawny spektakl dedykujemy wszystkim Mamom.

Wydarzenie bierze udział w XIII Festiwalu Otwarte Ogrody Józefów 2023
ORGANIZATOR/MIEJSCE: Szkoła STRUMIENIE i OTS (Odkrywcy Talentów Strumieni)

aula teatralna szkoły STRUMIENIE, ul. 3 Maja 129

Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy.

Tagi:

maj 26 2023