Strona główna Wydarzenia - Stowarzyszenie Sternik Dorośli WIECZÓR MAŁŻEŃSKI (STREFA RODZINY JÓZEFÓW)

WIECZÓR MAŁŻEŃSKI (STREFA RODZINY JÓZEFÓW)

24 listopada, g. 19:30, STRUMIENIE

Cieszymy się, że w tym roku nasze placówki biorą udział w trzeciej edycji projektu „ Po pierwsze Rodzina” finansowanym przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej. W ramach tego projektu powstał w Strumieniach klub Strefa Rodziny Józefów, który organizuje szereg wykładów i warsztatów dla rodziców.

Zapraszamy na specjalne wydarzenie dla małżonków – Wieczór małżeński:
„Miłość, władza i pieniądze w małżeństwie, czyli o skutecznym dialogu”

24 listopada (piątek) godz. 19:30 w Szkole STRUMIENIE

Poprowadzą: Izabela i Wincenty Pipkowie. 
Małżeństwo z 31 letnim staże, rodzice 5 dzieci oraz dziadkowie 2 wnuków. Z wykształcenia psychologowie. Od kilkunastu lat współorganizują rekolekcje dla Rodzin w ramach Domowego Kościoła. Współprowadzą kurs przedmałżeński, głoszą konferencję m.in. na temat jedności małżeńskiej, komunikacji i wychowania dzieci. Iza pracuje w korporacji, Wincenty po doświadczeniach radiowych (m.in. redaktor, komentator i dyrektor 1 Programu Polskiego Radia) zajmuje się coachingiem, mentoringiem i projektami rozwojowymi.

Wydarzenie jest otwarte, zapraszamy rodziców STRUMIENI i ŻAGLI. Można także zapraszać znajomych. Pozostawmy dzieci w domu i przyjdźmy zainwestować czas w nasze małżeństwa!

Data

lis 24 2023
Zakończone!

Czas

19:30

Lokalizacja

Józefów, Szkoła STRUMIENIE
Kategoria

Możliwość komentowania została wyłączona.

Podstawą kształcenia i wychowania w placówkach Stowarzyszenia STERNIK jest edukacja spersonalizowana. Takie podejście zakłada, że każdy uczeń jest wyjątkową i niepowtarzalną osobą. Edukacja spersonalizowana pomaga uczniom osiągnąć pełny rozwój ich możliwości i zdolności oraz dojrzałość i wiedzę konieczną do podejmowania wolnych i odpowiedzialnych decyzji. Rozwój ucznia obejmuje zarówno przyswajanie wiedzy, jak i doskonalenie umiejętności i kształtowanie cnót, czyli dobrych dyspozycji charakteru.

Dla dziewcząt i chłopców

Dla dziewcząt

Dla chłopców

Nasi partnerzy 2023/24

Stowarzyszenie Wspierania
Edukacji i Rodziny STERNIK

ul. Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa

© Stowarzyszenie Sternik 2023
Wdrożenie: solmedia.pl