WIECZÓR OJCÓW Z CÓRKAMI

Drodzy Ojcowie

Już w środę 24 kwietnia, w godz. 18.00 – 19.30  zapraszamy na Wieczór ojców z córkami pt. „Tata moim przewodnikiem” w Szkole STRUMIENIE.

Będzie to wieczór pełen wyzwań, zabawy i niespodzianek. By dotrzeć do miejsca spotkania tata będzie miał za zadanie przeprowadzić córkę/córki przez ciemny labirynt, dlatego prosimy o zabranie latarek. Na dalszą część wieczoru będą potrzebne kolorowe kredki/ flamastry, gra Dobble oraz 5 zł od rodziny. Warto też zabrać wodę do picia i dobry humor!

W programie m in. quiz, karaoke, tworzenie portretu rodziny, wspólna budowa przestrzennej rzeźby i pamiątkowe zdjęcia.

Spotykamy się w holu punktualnie o godz. 18.00.

Do zobaczenia !

kwi 24 2024